Gizlilik - Güvenlik Politikası

ayniben.com tüm kullanıcılarının kişisel bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensibi doğrultusunda koruyan çevrimiçi bir alışveriş platformu olmayı hedeflemektedir. Kullanıcının kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır.

ayniben.com 'un kullanıcılarının vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir.

ayniben.com Gizlilik Politikası, kullanıcılarının vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.

ayniben.com, üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine iletilen kişisel bilgileri işbu "Gizlilik Politikası" ve "Web Sitesi Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. www.ayniben.com aynı zamanda; kullanıcı kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

Kullanıcılara ve üyelere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak ayniben.com için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya ayniben.com 'un işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da kullanıcıların önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

ayniben.com, dahilinde başka sitelere link verebilir. ayniben.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

ayniben.com, kullanıcıların ve üyelerin, gizlilik politikasının maddelerine ya da yasalara aykırı olarak kullanıldığını tespit ederse ve yahut yetkili mercilerden bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse kullanıcılarla ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Kullanıcılar, işbu gizlilik politikasında yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kabul etmiş sayılacağını ve kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

Aynıben Uygulamasında toplanan verilerin gizliliği

Aynıben Uygulaması hangi yüz verilerini topluyor?

Uygulamamız, Bellus3d SDK ile kullanıcının yüzünün gerçek derinlik verilerini alır. Aldığımız veriler Bellus3D SDK tarafından sağlanan olanaklar dahilindedir.

Toplanan bu bilgiler hangi amaçla kullanılıyor?

Web sitemizden satın alınan 3 boyutlu modelin çıktısını almak için kullanıcının 3 boyutlu yüz tarama verilerini kullanıyoruz. Kullanıcılar önce web sitesinden bir 3D şablon satın alır, ardından uygulamadan yüzlerini tarar ve web sitesinde kayıtlı telefon numarasını girerek tarama verilerini gönderir. Kullanıcı web sitemiz üzerinden bir ürün satın almadıysa, uygulamamıza veya sunucularımıza hiçbir veri aktarılmayacak ve kaydedilmeyecektir. Aynı zamanda kullanıcılar uygulama üzerinden ödeme yapıp bu tarama sonucunun obj formatını satın alıp kendilerine gönderebilirler.

Veriler üçüncü şahıslarla paylaşılacak mı? Bu bilgiler nerede saklanacak?

Hayır, herhangi bir 3. şahısla paylaşılmaz. Sadece son aşamada 3d baskı modelini almak istediğimiz verileri kullanıcı onayı ile kendi sunucumuzda saklıyoruz..